(050) 440-24-24
(093) 545-77-87
пн - пт 9.00 - 18.00
сб - нд 10.00 - 17.00
У кошику: 0 товар(ів)
На суму : 0 грн.
Русский  Украинский 
Категорії
Новини
Последние статьи
28 мая 2013
Правильна подушка - запорука здорового хребта
Практично кожен день ми стикаємося з проблемою, коли болить спина і шия. Це пов'язано з тим,...
Подробней...
28 мая 2013
Постільна білизна
З кожним днем ​​все більше нам відомі випадки, коли люди хочуть зробити в будинку гідний...
Подробней...
28 мая 2013
Простирадла
Напевно, кожен з нас на питання «що є головним елементом для вашого ліжка?» Відповість, що це...
Подробней...
28 мая 2013
Шовк
Напевно, важко знайти сьогодні матеріал, який би був схожий на шовк і вабив би так само своєю...
Подробней...
28 мая 2013
Дитяча програма
Чи варто говорити про те, що діти для кожного батька є найдорожчим, що може бути в житті? Для...
Подробней...

Блог / Новости RSS 2.0

Як необхідно правильно обрати ковдру?

Кожна людина шукає собі те, що йому підходить найбільше, точно так все відбувається і в світі ковдр, подушок і всіх постільних речей. Люди асоціюють ковдру з теплом і приємними спогадами з дитинства, коли кожен любив повалятися в ліжечку і укутати теплою ковдрою.
Які ж основні цілі ми переслідуємо, коли вибираємо ковдри? У першу чергу ми хочемо відпочивати з комфортом і так як нам зручно. Що б після важкого дня відчути розслаблення і затишок, ковдра повинна бути якісним і мати властивості і структуру, яка підходить саме нам. Давно відомо і доведено, що хороший і здоровий сон на пряму залежить від постільних речей, а саме від ковдри.
У нашому сучасному світі нікого не здивує різноманітність вибору і обширність яких або видом ковдр тих чи інших наповнювачів і самих різних структур. Природно кожне ковдру має свою певну забарвлення і існують розміри, які підійдуть для будь-якої людини. Продукт на стільки унікальний, що якщо хтось побажає, то можна замовити навіть самі нестандартні розміри, з цікавлять вас наповнювачем, кількість і якість зовнішньої тканини. У виробництві ковдри дуже важливу роль відіграє обладнання на якому шиються ковдри.
Дуже важливим моментом при виборі ковдри є і особисті властивості кожної людини. У наш час дуже поширеним явищем є алергічні реакції на натуральні наповнювачі. Слід про це знати і пам'ятати, щоб не довелося потім купувати заново ковдру. Зараз технології дійшли до того, що антиалергенні наповнювачі є такі, які за якістю і структурою практично не поступаються натуральним наповнювачам.
Пам'ятайте, що Ваш здоровий, комфортний і солодкий сон залежить тільки від Вас ...