(050) 440-24-24
(093) 545-77-87
пн - пт 9.00 - 18.00
сб - нд 10.00 - 17.00
У кошику: 0 товар(ів)
На суму : 0 грн.
Русский  Украинский 
Категорії
Новини
Последние статьи
28 мая 2013
Правильна подушка - запорука здорового хребта
Практично кожен день ми стикаємося з проблемою, коли болить спина і шия. Це пов'язано з тим,...
Подробней...
28 мая 2013
Простирадла
Напевно, кожен з нас на питання «що є головним елементом для вашого ліжка?» Відповість, що це...
Подробней...
28 мая 2013
Шовк
Напевно, важко знайти сьогодні матеріал, який би був схожий на шовк і вабив би так само своєю...
Подробней...
28 мая 2013
Дитяча програма
Чи варто говорити про те, що діти для кожного батька є найдорожчим, що може бути в житті? Для...
Подробней...
28 мая 2013
Махрові халати
Найпопулярнішими серед халатів є махрові халати. Відрізняються вони тим, що мають особливість...
Подробней...

Блог / Новости RSS 2.0

Правильна подушка - запорука здорового хребта

 

Практично кожен день ми стикаємося з проблемою, коли болить спина і шия. Це пов'язано з тим, що Ви відпочиваєте трохи неправильно або Ваш хребет не пристосований до звичайних подушок. У наш час наберают популярність ортопедичні подушки. Якими ж вони бувають і які головні особливості є при виборі ортопедичної подушки?

Почнемо з самого нехитрого і простого, для чого ж необхідна ортопедична подушка?

Під час сну або відпочинку, наш організм, в даному випадку хребет стикається з проблемою яка називаеться неправильне його положеніе.Не всі хребці випробовують у цьому напрямку незручності, ті що боліе гнучкі і більше пристосовувані, то вони нормально переносять відпочинок. Що ж відбувається в інших випадках? Шийні хребці повинні бути під час сну єдиною лінією з грудною частиною тіла. у разі коли подушка являеться більш пружною, то голова більш піднята і шийні хребці знаходяться вище ніж належить. А в зворотному випадку, коли подушка дуже м'яка, то шийні хребці знаходяться нижче ніж грудна частина і получається неправильне положення шиї і голови.

В обох випадках ми отримуємо неприродне положення шиї і шийного хребта. У хребті находяться так звані хребетні диски, які за рахунок незручного положення отримують "extra" навантаження. І саме це призводить до того, що болить шия і спина, а надалі може викликати посилення остеохондрозу, згорбившись ходи і т.д. Так само голова не отримує належним чином нормального кровообігу. А так само дуже багато інших факторів, ктор впливають на шийні, спинні і головні болі

Всі ці неприємні моменти можна уникнути завдяки ортопедичної подушці. Тільки вона разработа спеціально для тих людей, у кого проблеми з цим. Вона допомагає утримувати вашу голову в необхідному, тоесть правильному положенні.